Ukrainian invest in Ukrainian

Українці інвестують в українців

Про проект


Гуртомат – толока, що відкриває нові горизонти та можливості для економічної співпраці. Це фінансовий майданчик для кожного, хто має свій бізнес та хоче розвиватись як підприємець.

  • Мета проекту - Створити систему чесного партнерства, при якій люди з вільними коштами надають позику підприємцям не більше ніж під 5% річних. Гуртомат – саме той майданчик, де ці люди зустрічаються.
  • Місія проекту - Наповнити підприємницьке середовище реально доступними позиками.
  • Для кого ми працюємо - Для тих, хто знає, що гроші люблять не тільки тишу, а й рух.

Детальніше про проект Гуртомат

Ми створюємо Гуртомат як систему, в якій всі бажаючі, в тому числі й українці з-за кордону, мають змогу надати позикові кошти для прискорення розвитку того чи іншого виду малого та середнього бізнесу.

Як це працює?


Ми створюємо Гуртомат як фінансовий майданчик, завдяки якому українці допомагатимуть українцям, інвестуючи у реальні бізнес-проекти.

Переглянути конкретний приклад

Наприклад, пан Василь – успішний підприємець, родом з села Великий Букрин, вже десять років живе та працює в Італії, час від часу надсилаючи допомогу батькам та рідні. Так, це безповоротна фінансова допомога близьким. Разом з тим у пана Василя є вільні кошти для розвитку бізнесу в Україні, але немає можливості керувати українським бізнесом та контролювати хід справ на відстані трьох тисяч кілометрів. Тож пан Василь обирає проект на нашому порталі та інвестує в нього, скажімо, одну тисячу доларів. Підприємець з України пан Андрій, проект якого обрав пан Василь, отримує через Гуртомат ці гроші на розвиток своєї справи. Звісно, такі умови інвестування як термін, відсоткова ставка та графік виплат відсотків узгоджуються. І через обумовлений строк український підприємець повертає кошти з відсотком пану Василю.

Для підприємця:1. Реєстрація


2.Отримання коштів від інвестора


3. Повернення коштів

Для інвестора:1. Реєстрація


2. Внесення коштів


3.Повернення своїх грошей з прибутком

ПеревагиКористуватися платформою Гуртомат зручно та легко!

Депозитний відсоток вкладу банку в розвинених країнах не перевищує 3–5% річних, – за таких умов існує західний світ. З інвестиційними, взаємними та хедж-фондами ситуація краща, але 7–9% прибутку – межа очікувань. В Україні ж відсоткова ставка вища, то чому б не вкласти гроші саме тут і більш ефективно. Цю можливість і надає Гуртомат.

На етапі подання проекту ми перевіряємо надійність і порядність заявників-підприємців. Чи є в них реалізовані проекти, чи позичали раніше гроші, коли повернули, їхню активність в соціальних мережах. Це складний технічний процес дещо схожий за алгоритмом на роботу системи PayPal. Він дозволяє прискіпливо обирати серед претендентів саме порядних ділових людей. Ті, що пройдуть цей відбірковий конкурс, стануть нашими користувачами.

Отримуйте кваліфіковану менторську допомогу від Гуртомат для успішної реалізації ваших проектів!

Наша команда


...

Чеботюк Павло

CEO / Founder

...

Левицький Тарас

Visioner / Founder

...

Цівінский Артем

Lawyer / Founder

Наші контакти


Наша адреса: вул. Нижній Вал 31

info@hurtomat.com